Вакансии

В магазине «Mājai un dārzam»/«Для дома и сада» работают свыше 600 сотрудников, которые

ежедневно заботятся о том, чтобы для клиентов «Mājai un dārzam»/«Для дома и сада» предлагались товары повседневного спроса.

Мы может предложить тебе стабильную оплату труда, современные условия работы и возможность расти и осуществлять свои профессиональные цели . Если пожелаешь присоединиться к нашей команде, ждем твое мотивационное письмо и  CV по е- адресу cv@diana.lv

Mājai un dārzam aicina darbā reģionālo menedžeri ar darba vietu Cēsīs

Prasības:

  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu un tā izpildi;
  • sniegt operatīvu informāciju par darba rezultātiem;
  • strādāt komandā un organizēt komandas darbu;
  • risināt problēmsituācijas savas kompetences ietvaros;
  • pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Darba pienākumi:

  • kontrole veikalos (preču uzglabāšanas pareizība, termiņi, drošība un kārtība veikalos, inventerizācijas, plauktu planogrammas);
  • veikalu plauktu sistēmu pārvaldīšana.

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas (bruto alga 620EUR + prēmēšanas sistēma)
  • darbam nepieciešamās apmācības;
  • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
  • iespēju apliecināt savas spējas un prasmes.

Sūti CV uz md@diana.lv

CV
Motivācijas vēstule
Tavs CV un Motviācijas vēstule ( Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt; maksimālais faila izmērs: 2 MB )